«Three Action»: Με επιτυχία η πρώτη εβδομάδα του Basketball Development Camp
Ολοκληρώθηκε η πρώτη εβδομάδα στο Basketball Development Camp, το οποίο διοργανώνεται για ένα ακόμη καλοκαίρι στις σύγχρονες εγκαταστάσεις του «Three Action».
![«Three Action»: Με επιτυχία η πρώτη εβδομάδα του Basketball Development Camp Three Action](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/356211629-233621416145046-860540917131910263-n-873x432.jpg)
Ολοκληρώθηκε η πρώτη εβδομάδα του Basketball Development Camp, το οποίο διοργανώνεται για μια ακόμη χρονιά από το «Three Action». Η συμμετοχή είναι τεράστια και όλα τα παιδιά είχαν να πουν για τις πολύτιμες γνώσεις που πήραν.
Υπεύθυνος του καμπ είναι ο επικεφαλής του προπονητικού επιτελείου του Αίολου Αγυιάς, Ανδρέας Παπαδημητρίου, ενώ το «παρών» την Παρασκευή 23/6 έδωσαν και οι παίκτες της Ανδρικής ομάδας Στέλιος Χατζόπουλος και Ηλίας Χριστόπουλος που διακρίθηκαν τη σεζόν που ολοκληρώθηκε πρόσφατα με Αίολο Αγυιάς και ΑΕ Αγυιάς αντίστοιχα. Η δράση συνεχίζεται την επόμενη εβδομάδα.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News