Παρίσι 2024: Ξεχώρισε η εμφάνιση της οικογένειας Τεντόγλου στις κερκίδες του Ολυμπιακού Σταδίου ΦΩΤΟ
Με ιδιαίτερα αθλητικά μπλουζάκια η οικογένεια του χρυσού Ολυμπιονίκη στο Παρίσι.
![Παρίσι 2024: Ξεχώρισε η εμφάνιση της οικογένειας Τεντόγλου στις κερκίδες του Ολυμπιακού Σταδίου ΦΩΤΟ οικογένειας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/08/tentoglou-873x432.avif)
Μια ξεχωριστή εμφάνιση έκαναν στις κερκίδες του Ολυμπιακού Σταδίου στο Παρίσι, τα μέλη της και οικογένειας και φίλοι του δις χρυσού Ολυμπιονίκη Μίλτου Τεντόγλου.
«Μiltos was here, Ο Μίλτος ήταν εδώ», ήταν η… ατάκα που αναγραφόταν στα αθλητικά μπλουζάκια σε γαλάζιο χρώμα. Εκτός από το σλόγκαν υπήρχε και ο πύργος του Άιφελ, το εμβληματικό μνημείο της πόλης του Παρισιού.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News