Ο Γ. Αναγνωστόπουλος μετακόμισε στον Ικαρο Νέας Σμύρνης
![Ο Γ. Αναγνωστόπουλος μετακόμισε στον Ικαρο Νέας Σμύρνης Αναγνωστόπουλος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/08/anagnostopoulos-1-873x432.avif)
Αλλαγή πόλης και ομάδας για τον πατρινό μπασκετμπολίστα Γρήγορη Αναγνωστόπουλος ο οποίος μετά την εισαγωγή του στο Οικονομικό πανεπιστήμιο της Αθήνας θα συνεχίσει την καριέρα του στην πρωτεύουσα.
Ο Γρηγόρης Αναγνωστόπουλος που έκανε τα πρώτα του βήματα στον Αίολο Αγυιάς και έχει αγωνιστεί και στους εφήβους του Προμηθέα, ενώ πέρσι έπαιζε στην Α1 ΕΣΚΑ-Η με την Αγυιά.
Ο ταλαντούχος παίκτης συμφώνησε και θα αγωνιστεί με τον Ικαρο Νέας Σμύρνης ο οποίος συμμετέχει στην Γ΄ Εθνική με πρώτο στόχο την παραμονή στη κατηγορία.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News