Αλλαγή λόγω καιρού και στη Γ΄ Κατηγορία!
Σε διαφορετικό γήπεδο και ώρα
![Αλλαγή λόγω καιρού και στη Γ΄ Κατηγορία! Αλλαγή](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/751899df274d812650079211b2a803c8_L-873x432.jpg)
Στο γήπεδο Ντα Λουζ θα γίνει αύριο το παιχνίδι του Α’ Ομίλου της Γ’ Κατηγορίας, Ωλενιακός-Κρίνος. Μάλιστα θα αρχίσει στις 17.30 και όχι στις 15.00 όπως αρχικά είχε προγραμματιστεί.
Το παιχνίδι επρόκειτο να γίνει στο γήπεδο της Θύελλας, αλλά αποφασίστηκε η μετακίνησή του λόγω της κακοκαιρίας για να μην επιβαρυνθεί ο αγωνιστικός χώρος στο «Φ. Αραβαντινός».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News