Πρώην διεθνής μπασκετμπολίστας δίνει τον πρώτο του πυγμαχικό αγώνα!
Ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 19 Δεκεμβρίου στο κλειστό γήπεδο του Μετς
![Πρώην διεθνής μπασκετμπολίστας δίνει τον πρώτο του πυγμαχικό αγώνα! διεθνής](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/12/lazaros-papadopoulos-box-873x432.jpg)
Δεν πρόκειται για τρολάρισμα, αλλά για πραγματική είδηση. Ο πρώην διεθνής μπασκετμπολίστας Λάζαρος Παπαδόπουλος φοράει τα γάντια του και μπαίνει στο ρινγκ!
Στον πρώτο του πυγμαχικό αγώνα και στο πλαίσιο του Boxing Prive, θα αναμετρηθεί με τον Σωτήρη Αναστασόπουλο. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στις 19 Δεκεμβρίου στο κλειστό γήπεδο του Μετς.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News