Ενας παλιός γνώριμος της Παναχαϊκής, αλλά και των πατρινών φιλάθλων, ο Τίμος Καβακάς, ανέλαβε την τεχνική ηγεσία του ΟΦ Ιεράπετρας μετά την αποχώρηση του Μανώλη Παπαματθαιάκη!
Αναλυτικά η επίσημη ανακοίνωση του ΟΦ Ιεράπετρας:
«Η διοίκηση της ΠΑΕ ΟΦΙ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της, με τον 47χρονο προπονητή Τιμόθεο Καβακά.
Ο Θεσσαλονικιός τεχνικός επιστρέφει στην ομάδα μας, μετά τη περσινή επιτυχημένη του θητεία, έχοντας στο πλευρό του, τον βοηθό και γυμναστή Δημήτριο Σημίτη. Ο κ. Καβακάς διαθέτει πλούσιο βιογραφικό με σταδιοδρομία σε ομάδες Α΄, Β΄ και Γ΄ εθνική».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News
![whatsapp Pelop](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-jpg.webp)