Τρεις Πατρινές σε camp προετοιμασίας της Εθνικής Γυναικών
![Τρεις Πατρινές σε camp προετοιμασίας της Εθνικής Γυναικών Γυναικών](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/03/kouretas-1-518x432.jpg)
Στο προπονητικό καμπ της Εθνικής μας ομάδας πόλο των Γυναικών που θα πραγματοποιηθεί το διάστημα 13-15 Μαρτίου ενόψει του World Cup, κλήθηκε και η Ντένια Κουρέτα της ΝΕΠ.
Η πρώτη συγκέντρωση θα γίνει τη Δευτέρα (9π.μ.) στο Εθνικό κλειστό κολυμβητήριο του Πειραιά «Πέτρος Καπαγέρωφ» και οι προπονήσεις θα γίνουν το διήμερο στο «Παπαστράτειο» και στον Αγιο Κοσμά.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News