Η «πρώτη» της Αχαγιάς ΄82 – Φωτογραφίες και βίντεο
Η σεζόν ξεκίνησε για την Αχαγιά ΄82 με την επίσημη πρώτη προπόνηση της ομάδας στην Κάτω Αχαϊα υπό τις οδηγίες του Ανδρέα Μπερδέση.
![Η «πρώτη» της Αχαγιάς ΄82 - Φωτογραφίες και βίντεο Αχαγιάς ΄82](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/ΑΧΑΓΙΑ-82-ΠΡΕΜΙΕΡΑ-13-873x432.jpg)
Μπορεί οι φίλοι της Αχαγιάς ΄82 να έχουν να δουν πολύ καιρό την ομάδα στα παρκέ λόγω του Covid-19, το ξεκίνημα της σεζόν, όμως, πλησιάζει. Έτσι οι αθλητές του Ανδρέα Μπερδέση ξεκίνησαν χθες την προετοιμασία τους στο νέο κλειστό γυμναστήριο της Κάτω Αχαΐας ενόψει του πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής μπάσκετ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News