Αίγιο: Ο Φωκίωνας Ζαΐμης στη Διεύθυνση Μεταφορών και Επικοινωνιών
Ο κ. Ζαΐμης συνομίλησε με τους υπαλλήλους της υπηρεσίας, ξεναγήθηκε στους χώρους και συζήτησε τα προβλήματα που υπάρχουν με σκοπό την αναβάθμιση των υπηρεσιών προς τους πολίτες.
![Αίγιο: Ο Φωκίωνας Ζαΐμης στη Διεύθυνση Μεταφορών και Επικοινωνιών Ζαΐμης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/05/20240516-zaimis-metaforon-2-873x432.webp)
Επίσκεψη στη Διεύθυνση Μεταφορών και Επικοινωνιών Αιγίου, στο Πάρκο Κουλούρας, έκανε ο Αντιπεριφερειάρχης της Π.Ε. Αχαΐας, Φωκίων Ζαΐμης την Τετάρτη 15 Μαΐου 2024.
Ο κ. Ζαΐμης συνομίλησε με τους υπαλλήλους της υπηρεσίας, ξεναγήθηκε στους χώρους και συζήτησε τα προβλήματα που υπάρχουν με σκοπό την αναβάθμιση των υπηρεσιών προς τους πολίτες.
«Μέλημά μας είναι η εξυπηρέτηση του κόσμου, γι’ αυτό βρισκόμαστε και θα συνεχίσουμε να είμαστε σε συνεχή συνεργασία με την Διεύθυνση Μεταφορών και Επικοινωνιών Αιγίου, η οποία καλύπτει τις ανάγκες μια μεγάλης περιοχής της Αχαΐας», δήλωσε ο κ. Ζαΐμης.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News