Αχαΐα: Που θα γίνονται δωρέαν rapid tests σήμερα 23 Ιουνίου
Οι δειγματοληπτικοί έλεγχοι διενεργούνται από έμπειρο επιστημονικό προσωπικό του ΕΟΔΥ, με rapid test.
![Αχαΐα: Που θα γίνονται δωρέαν rapid tests σήμερα 23 Ιουνίου Rapid test](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/%CE%9A%CE%9F%CE%A1%CE%9F%CE%9D%CE%9F%CE%99%CE%9F%CE%A3-%CE%95%CE%9F%CE%94%CE%A5-%CE%A4%CE%95%CE%A3%CE%A4.jpg)
Η Διοίκηση της 6ης ΥΠΕ σε συνεργασία με τα κλιμάκια του ΕΟΔΥ συνεχίζουν τους δειγματοληπτικούς ελέγχους στον γενικό πληθυσμό για τον περιορισμό της εξάπλωσης του νέου κορονοιού.
Για σήμερα Πέμπτη 23/6/2022 θα διενεργηθούν δειγματοληπτικοί έλεγχοι στο Επιμελητήριο Αχαΐας (κατά το διευρυμένο ωράριο 8:15 με 20:15), στο οίκημα «ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΑΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΟΥ», στο Κέντρο Υγείας Αιγίου (κατά τις ώρες 08:30 με 14:30), στην Αίθουσα Εκδηλώσεων «ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ», στον Δήμο Δυτικής Αχαΐας (κατά τις ώρες 08:30 με 14:30), στο Κέντρο Υγείας Άνω Πόλης (κατά τις ώρες 08:30 με 14:30),στο Κέντρο Υγείας Νοτίου Τομέα (κατά τις ώρες 08:30 με 14:30) και στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο, επί της οδού Γ. Ρίτσου (κατά τις ώρες 08:30 με 14:30) για το ευρύ κοινό.
Οι δειγματοληπτικοί έλεγχοι διενεργούνται από έμπειρο επιστημονικό προσωπικό του ΕΟΔΥ, με rapid tests.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News