Αίολος Αγυιάς: Σαν να μην έλειψε ποτέ ο Χρήστος Θεοδωρόπουλος!
Το «come back» του Χρήστου Θεοδωρόπουλου στον Αίολο Αγυιάς είναι, πλέον, γεγονός, όχι, βέβαια, ότι είχε φύγει και ποτέ από την ομάδα του Ανδρέα Παπαδημητρίου!
![Αίολος Αγυιάς: Σαν να μην έλειψε ποτέ ο Χρήστος Θεοδωρόπουλος! Θεοδωρόπουλος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/241637515_989089285212896_1631393783438536781_n-e1631430081651.jpg)
Ο Αίολος Αγυιάς ανακοίνωσε την ανανέωση της συνεργασίας με τον Χρήστο Θεοδωρόπουλο, ο οποίος επιστρέφει στην ομάδα του Ανδρέα Παπαδημητρίου μετά από έναν χρόνο απουσίας από τα παρκέ εξαιτίας της πανδημίας του Covid-19. Ο 28χρονος ολ αράουντ φόργουορντ, ο οποίος έχει ύψος 1.97μ., θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ομάδα με την οποία έζησε την πορεία ανόδου προς τη Γ΄ Εθνική μπάσκετ.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News