Αλλαγή στην ώρα του τζάμπολ στο Αίολος Αγυιάς-Εργοτέλης
Η ΕΟΚ ανακοίνωσε αλλαγή στην ώρα του τζάμπολ της αναμέτρησης του Αίολου Αγυιάς και του Εργοτέλη, που είναι προγραμματισμένος να διεξαχθεί αμέσως μετά τις γιορτές.
![Αλλαγή στην ώρα του τζάμπολ στο Αίολος Αγυιάς-Εργοτέλης Αίολος Αγυιάς](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/12/1639932276699-873x432.jpg)
Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας Αίολος Αγυιάς-Εργοτέλης για την 9η αγωνιστική του φετινού πρωταθλήματος της Γ΄ Εθνικής που είναι προγραμματισμένος για τις 9 Ιανουαρίου, αντί ώρας 5μ.μ., θα διεξαχθεί ώρα 1μ.μ., στο κλειστό γυμναστήριο της Παναγίας Αλεξιώτισσας.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News