ΑΠΟ Αρόης: Πήρε Τριβέλλα, εσωτερική μεταγραφή ο Ορούτσι
Ο Ορούτσι ολοκλήρωσε τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις και η παρουσία του θα δυναμώσει την αμυντική γραμμή της ομάδας
![ΑΠΟ Αρόης: Πήρε Τριβέλλα, εσωτερική μεταγραφή ο Ορούτσι ΑΠΟ Αρόης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/trivelas-588x432.jpg)
Μια ακόμα μεταγραφή για τον ΑΠΟ Αρόης, που απέκτησε τον Δημήτρη Τριβέλλα. Στο παρελθόν, ο νεαρός πορτιέρο έχει φορέσει τη φανέλα του Διαγόρα και της Αναγέννησης Ψαθοπύργου. Εσωτερική μεταγραφή θεωρείται αυτή του Αντώνη Ορούτσι ο οποίος ολοκλήρωσε τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις και η παρουσία του θα δυναμώσει την αμυντική γραμμή της ομάδας.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News