Χωρίς φιλικά τεστ οι παίδες του ΝΟΠ
![Χωρίς φιλικά τεστ οι παίδες του ΝΟΠ ΝΟΠ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/paides-nop-873x432.jpg)
Αν και αρχικά, είχε προγραμματιστεί οι παίδες του ΝΟΠ να δώσουν φιλικά τεστ στην Πάτρα, το σαββατοκύριακο με αντίπαλο τον Πανιώνιο, τελικά τα φιλικά δεν θα γίνουν.
Η ομάδα της Αθήνας, ενημέρωσε τους «δαίμονες» ότι υπάρχουν αρκετές απουσίες λόγω ιώσεων και έτσι η αποστολή του Πανιώνιου δεν θα έρθει στην Αχαϊκή πρωτεύουσα.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News