ΔΕΥΑΠ: Διακοπή νερού και σήμερα στον Πράτσικα
Σύμφωνα με τη ΔΕΥΑΠ θα υπάρξει πλημμελής έως και πλήρης διακοπή υδροδότησης, από τις 9 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι.
![ΔΕΥΑΠ: Διακοπή νερού και σήμερα στον Πράτσικα ΔΕΥΑΠ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/ergasies-diakopi-kykloforias-873x432.jpg)
Από τη ΔΕΥΑΠ ανακοινώθηκε ότι σήμερα Πέμπτη, 26/5/2022, λόγω εργασιών αντικατάστασης δικτύου θα υπάρξει πλημμελής έως και πλήρης διακοπή υδροδότησης σε τμήμα της περιοχής Πράτσικα που περικλείεται από τις οδούς Ευβοίας – Μίνωος – Παπανδρέου – Παπαναστασίου, από τις 9 π.μ., έως τις 3 μ.μ..
Συνιστάται να περιορίζεται η κατανάλωση νερού σε όσο το δυνατόν χαμηλότερα επίπεδα. Από την Υπηρεσία θα καταβληθεί προσπάθεια για μείωση του χρόνου διακοπής υδροδότησης.
Η ΔΕΥΑΠ παρακαλεί για την κατανόηση των συμπολιτών.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News