Ετρεξε και ο Κωνσταντίνος Κωνσταντινόπουλος
Ουκ ολίγοι πατρινοί συμμετείχαν στον Ημιμαραθώνιο Αγιαλείας κι ένας εξ αυτών ήταν και ο Κωνσταντίνος Κωνσταντινόπουλος που έτρεξε μαζί με την παρέα του.
![Ετρεξε και ο Κωνσταντίνος Κωνσταντινόπουλος Κωνσταντινόπουλος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/01/272334487_843581247041372_7207779036553277970_n-873x432.jpg)
Ετρεξε πολύς κόσμος από την Πάτρα στον Ημιμαραθώνιο Αιγιαλείας. Μια από τις παρουσίες που ξεχωρίσαμε ήταν κι εκείνη του Κωνσταντίνου Κωνσταντινόπουλου, του υψηλόβαθμου διοικητικού στελέχους του Ομίλου των «Coffee Island», ο οποίος βρέθηκε στο όμορφο Αίγιο μαζί με την παρέα του. Οχι, δεν είναι μόνον μπασκετικός (προμηθέας και ξερό ψωμί!) ο Κώστας Κωνσταντινόπουλος, διαπρέπει, όπως βλέπετε, και στον κλασικό αθλητισμό! Σε κάθε περίπτωση ήταν μια γεμάτη αθλητικά Κυριακή, με το… γ΄ ημίχρονο να έχει και το ντέρμπι της Basket League Προμηθέας-Περιστέρι!
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News