Εστειλαν στο νοσοκομείο διαιτητή από φωτοβολίδα!
Ο αγώνας δεν άρχισε ποτέ και η αστυνομία αναζητά τους δράστες
![Εστειλαν στο νοσοκομείο διαιτητή από φωτοβολίδα! νοσοκομείο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/03/275605977_2816707895297771_3105403400483212313_n_0_1-680x432.jpg)
Τα κρούσματα βίας συνεχίζονται στην Αργεντινή, κι αυτή τη φορά θύμα ήταν ένας νεαρός επόπτης, ο οποίος διακομίσθηκε στο νοσοκομείο με εγκαύματα έπειτα από φωτοβολίδα που δέχθηκε στην αναμέτρηση της Τίδο Φεντεραλ με την Λιμπερτάδ!
Ο 21χρονος Μάρκος Ντ’Αγκουστίνο δέχθηκε φωτοβολίδα στο χέρι λίγο πριν τη σέντρα από οπαδούς της γηπεδούχου ομάδας.
Ο βοηθός υπέστη εγκαύματα στο χέρι και διακομίσθηκε στο νοσοκομείο, όπου διανυκτέρευσε. Ο αγώνας δεν άρχισε ποτέ και η αστυνομία αναζητά τους δράστες.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News