Η Αχαγιά ΄82 νίκησε και οδηγεί την κούρσα στη National League 2 – Φωτογραφίες
Η Αχαγιά ΄82 πέτυχε μια ακόμη νίκη, έστω κι αν δυσκολεύτηκε αρκετά στο παιχνίδι με τη Δόξα Πύρρου Αρτας, σε ένα θετικό αποτέλεσμα που διατηρεί τους Αχαγιώτες στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα στον Α΄ Ομιλο της National League 2.
![Η Αχαγιά ΄82 νίκησε και οδηγεί την κούρσα στη National League 2 - Φωτογραφίες Αχαγιά ΄82](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/01/1702831177609-873x432.jpg)
Η Αχαγιά ΄82 νίκησε τη Δόξα Πύρρου Αρτας με σκορ 65-61 και διατηρήθηκε στην κορυφή της βαθμολογίας της National League 2, μετά και το πέρας της 11ης αγωνιστικής.
Διαιτητές: Τούσης-Διόλατζης-Ψύχας Τα 10λεπτα: 17-18, 32-31 (ημ.), 43-50, 65-61.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News