Η ΕΣΚΑ-Η «μοιράζει» μπάλες!
Στις ομάδες που μετέχουν στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας
![Η ΕΣΚΑ-Η «μοιράζει» μπάλες! ΕΣΚΑ-Η](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/12/202210061432302247-800x432.jpg)
Από την ΕΣΚΑ-Η γνωστοποιήθηκε ότι ξεκινά η παραλαβή υλικού (μπάλες) για τις ομάδες της Α’ Κατηγορίας Γυναικών. Η σχετική ανακοίνωση έχει ως εξής:
«Από την ΕΣΚΑ-Η ανακοινώνεται , ότι όλα τα σωματεία της Α Κατηγορίας Γυναικών , μπορούν από την ΔΕΥΤΕΡΑ 20-02-2023 και ώρες γραφείου, εφόσον επικοινωνήσουν με την γραμματεία της ένωσης , να παραλάβουν 3 Μπάλες MOLTEN Νο 6 – για την φετινή αγωνιστική περίοδο από τα γραφεία της ένωσης – Γεροκωστοπούλου 42 – Πάτρα 3Ος όροφος .
Τα σωματεία θα πρέπει να προσκομίσουν μία επιστολή Βεβαίωσης, σε επιστολόχαρτο του σωματείου τους , για την παραλαβή τους υπογεγραμμένη και σφραγισμένη».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News