Κουνάβης: Παίρνω δύναμη από Περικλή Νταβλούρο, Δημήτρη Σιαμπλή
«Παίρνω δύναμη από τη στήριξη του Περικλή Νταβλούρου και του Δημήτρη Σιαμπλή», είπε ο Αντώνης Κουνάβης.
![Κουνάβης: Παίρνω δύναμη από Περικλή Νταβλούρο, Δημήτρη Σιαμπλή Κουνάβης](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/10/404820727_7426217888111834241_n-720x432.jpg)
Ο υποψήφιος πρόεδρος της ΔΕΕΠ Αχαϊας Αντώνης Κουνάβης έκανε γνωστό, μέσω ανάρτησής του, ότι στηρίζεται από Περικλή Νταβλούρο και Δημήτρη Σιαμπλή: «Παίρνω δύναμη από τη στήριξη δυο εξαίρετων επιστημόνων κι ανθρώπων (Περικλής Νταβλούρος και Δημήτρης Σιαμπλής)».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News