Ο Αίολος Αγυιάς… γ΄ ημίχρονο στην Θέα! – Φωτογραφίες
Ο Αίολος Αγυιάς πέρασε ένα πολύ δυνατό… γ΄ ημίχρονο αμέσως μετά τη νίκη του επί του Εργοτέλη για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής μπάσκετ, με το μενού να έχει εκλεκτά πιάτα στη Θέα!
![Ο Αίολος Αγυιάς... γ΄ ημίχρονο στην Θέα! - Φωτογραφίες Αίολος Αγυιάς](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/01/272237275_3056790434534936_7682561572907616237_n-873x432.jpg)
Στην ταβέρνα του μπαρμπα-Θόδωρου στη Θέα γιορτάστηκε η νίκη του Αίολου Αγυιάς επί του Εργοτέλη για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής μπάσκετ. Εκεί εντοπίσαμε τον μάνατζερ της ομάδας Γιώργο Σίψα και την σύζυγό του Πόπη Διδάχου-Σίψα μαζί με αρκετούς παίκτες του Αίολου Αγυιάς, όπως οι Σταύρος Κάλλης, Γιάννης Θανόπουλος, Παναγιώτης Παπαβασιλόπουλος, κ.ά. Η εμφάνιση στο β΄ ημίχρονο της αναμέτρησης ήταν άκρως χορταστική, όπως και τα εδέσματα του γνωστού καταστήματος στην Θέα.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News