Ο Ηφαιστος έκλεψε την παράσταση στην Πρέβεζα
Δυναμικό «παρών» από τον Ηφαιστο στο «1o Interwetten FIBA 3on3 Greece Tour» στην Πρέβεζα.
![Ο Ηφαιστος έκλεψε την παράσταση στην Πρέβεζα Ηφαιστος](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/240309194_3039057396371051_3043055524129145430_n-873x432.jpg)
Ο Ηφαιστος έδωσε «παρών» στο «1o Interwetten FIBA 3on3 Greece Tour» στην Πρέβεζα. Συγκεκριμένα, στον δεύτερο σταθμό της διοργάνωσης στην χώρα μας, με το ιβέντ να πραγματοποιείται το τριήμερο 24-26 Αυγούστου, με την συμμετοχή και αθλητικών σωματείων ΑμεΑ. Ο Ηφαιστος έδωσε δυναμικό «παρών» με 9 αθλητές του και έδωσε επίσης τη δυνατότητα στον κόσμο να ενημερωθεί και να απολαύσει την καλαθοσφαίριση με αμαξίδιο! Οι αθλητές του Ηφαιστου έπαιξαν 4 10λεπτους αγώνες, πραγματοποιώντας μια εμφάνιση που εντυπωσίασε τον κόσμο και όλους τους αρμόδιους φορείς.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News