Ο Προμηθέας βάζει τρίποντα με τα «Ελαστικά Λαμπρόπουλος»
Προμηθέας και «Ελαστικά Λαμπρόπουλος» θα συνεχίσουν μαζί και τη φετινή αγωνιστική περίοδο, βάζοντας τρίποντα εντός και εκτός παρκέ!
![Ο Προμηθέας βάζει τρίποντα με τα «Ελαστικά Λαμπρόπουλος» Προμηθέας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/10/311576931-548539960608303-1073054145755774161-n-873x432.jpg)
Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΚΑΕ Προμηθέας:
«Η ΚΑΕ Προμηθέας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την ανανέωση της χορηγικής της συνεργασίας με την εταιρεία «Ελαστικά Λαμπρόπουλος», η οποία θα σταθεί στο πλευρό της ομάδας μας για την αγωνιστική περίοδο 2022-23.
Η εταιρεία «Ελαστικά Λαμπρόπουλος» ιδρύθηκε το 1974 με σκοπό την κάλυψη των αναγκών για ελαστικά, ζάντες και αναρτήσεις. Συνεργάζεται με όλες τις εταιρείες του χώρου και η ποικιλία ελαστικών δίνει τη δυνατότητα άμεσης εξυπηρέτησης, όποιο τύπο οχήματος κι αν διαθέτει ο πελάτης. Απαρτίζεται από εξειδικευμένο προσωπικό, με τεχνογνωσία και εμπειρία, η οποία αποτελεί εγγύηση για την καλύτερη επιλογή ελαστικών, ζαντών και αναρτήσεων.
Η ανανέωση της συνεργασίας μας με την εταιρία «Ελαστικά Λαμπρόπουλος» μας χαροποιεί ιδιαίτερα, καθώς στο …ταξίδι μας για την καταξίωση στο ελληνικό μπάσκετ είναι προαπαιτούμενη η συμπόρευση με υγιείς και φιλόδοξες επιχειρήσεις».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News