Πανελλήνια Εταιρεία Γηριατρικής και Γεροντολογίας: Εκδήλωση με θέμα «Υπέρταση και Καρδιαγγειακή νόσος»
Ομιλητής θα είναι ο Ιωάννης Μάνος, Νεφρολόγος
![Πανελλήνια Εταιρεία Γηριατρικής και Γεροντολογίας: Εκδήλωση με θέμα «Υπέρταση και Καρδιαγγειακή νόσος» Πανελλήνια](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/05/gerontologiki-873x432.jpg)
Την Τετάρτη, 4 Μαΐου και ώρα 19.30 στην αίθουσα της Πανελλήνιας Εταιρείας Γηριατρικής και Γεροντολογίας (Νέα Εθνική οδός Πατρών-Αθηνών αρ.9), θα πραγματοποιηθεί Ομιλία με θέμα: «Υπέρταση και Καρδιαγγειακή νόσος», Ομιλητής θα είναι ο κ. Ιωάννης Μάνος, Νεφρολόγος.
Στην εκδήλωση θα τηρηθούν τα μέτρα προφύλαξης της πανδημίας ( μάσκες, αποστάσεις κλ.π.). Για τη συμμετοχή σας στην εκδήλωση θα πρέπει να υπάρχει πιστοποιητικό εμβολιασμού.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News