Πάτρα: Σοβαρό επεισόδιο στο κολυμβητήριο «Πεπανός» – Εριξε μπουνιά σε προπονητή!
Επεισόδιο μέσα στο κολυμβητήριο «Αντώνης Πεπανός».
![Πάτρα: Σοβαρό επεισόδιο στο κολυμβητήριο «Πεπανός» - Εριξε μπουνιά σε προπονητή! Πεπανός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/07/358328331-817120193089278-8977878481119257070-n-873x432.jpg)
Ένα ασυνήθιστο περιστατικό είχαμε το βράδυ της Τρίτης μέσα στο κολυμβητήριο «Αντώνης Πεπανός», όπου άνδρας βρέθηκε εκεί την ώρα προπόνησης ομάδων και μετά από λογομαχία, χτύπησε προπονητή.
Η αφορμή φέρεται να έρχεται από τα γεγονός ότι η κόρη του άνδρα η οποία είναι διαιτητής είχε σφυρίξει αγώνες ηλικιακού πρωταθλήματος πόλο το σαββατοκύριακο.
Οι πληροφορίες λένε, ότι ο προπονητής είχε κάνει παράπονα στην διαιτητή για την απόδοση της στους αγώνες εκφράζοντας παράπονα ότι αδικήθηκε και σήμερα ήρθε ο πατέρας της στο κολυμβητήριο και ακολούθησε επεισόδιο.
Ο προπονητής έπεσε κάτω μετά από την μπουνιά και κλήθηκε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ, όπου τον μετέφερε στο νοσοκομείο για προληπτικούς λόγους.
Μάλιστα, ο άνδρας που έριξε την μπουνιά, είναι γνωστό πρόσωπο στον χώρο του υγρού στίβου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News