Πάτρα: Στις κάλπες ο Σύλλογος Πτυχιούχων Μηχανικών ΤΕ Αχαΐας στις 22 Σεπτεμβρίου
Τι θα πρέπει να έχουν μαζί τους οι ψηφοφόροι.
![Πάτρα: Στις κάλπες ο Σύλλογος Πτυχιούχων Μηχανικών ΤΕ Αχαΐας στις 22 Σεπτεμβρίου Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/09/ekloges-mixanikoi-873x432.png)
Οι εκλογές για την ανάδειξη νέου Δ.Σ. στον Σύλλογο Πτυχιούχων Μηχανικών ΤΕ Δημοσίων Υπαλλήλων Νομού Αχαΐας – Ζακύνθου – Κεφαλονιάς και Ιθάκης (ΣΥ.ΠΤΥ.ΜΗ.Δ.Υ.Α.Ζ.Κ.Ι.) – Ελεγκτικής Επιτροπής και Αντιπροσώπων για την Ομοσπονδία (ΠΟΜΗΤΕΔΥ) θα γίνουν στην έδρα του Συλλόγου, στην Πάτρα Κανακάρη 236Α, αύριο Πέμπτη 22 Σεπτεμβρίου από τις 10 το πρωί έως τις 5 το απόγευμα για τα μέλη της Ζακύνθου-Κεφαλονιάς & Ιθάκης στο Αργοστόλι κτίριο Διοικητηρίου Π.Ε.
Για να ψηφίσουν θα πρέπει απαραίτητα να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα, ή άλλο δημόσιο έγγραφο που αποδεικνύει την ταυτότητα του προσερχόμενου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News