Πηγαίνετε «Τόφαλος» να δείτε τα τρόπαια του 1987 και του 2005!
Το «Τόφαλος» υποδέχεται αυτό το τριήμερο τα τρόπαια που κατέκτησε η Εθνική μας ομάδα στα Ευρωμπάσκετ του 1987 και του 2005, με τους επισκέπτες της εγκατάστασης να έχουν ενθουσιαστεί!
![Πηγαίνετε «Τόφαλος» να δείτε τα τρόπαια του 1987 και του 2005! «Τόφαλος»](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/04/1649418664369-873x432.jpg)
Το «Τόφαλος» υποδέχεται αυτό το τριήμερο τα τρόπαια που κατέκτησε η Εθνική μας ομάδα στα Ευρωμπάσκετ του 1987 και του 2005, με τους επισκέπτες της εγκατάστασης να έχουν ενθουσιαστεί!