Πρόκριση στα τελικά για τους Παίδες του ΝΟΠ και της ΝΕΠ – Φωτογραφίες
ΝΟΠ και ΝΕΠ μας έκαναν και πάλι χαρούμενος, καθώς οι Παιδικές τους ομάδες πόλο προκρίθηκαν στην τελική φάση του αντίστοιχου Πανελληνίου πρωταθλήματος.
![Πρόκριση στα τελικά για τους Παίδες του ΝΟΠ και της ΝΕΠ - Φωτογραφίες ΝΟΠ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/04/277727525_1775925122618650_6548821131890019170_n-873x432.jpg)
Στην τελική φάση του Πανελληνίου Παιδικού πρωταθλήματος πόλο (οι αγώνες θα γίνουν το διάστημα 23-26/6) προκρίθηκαν με πανηγυρικό τρόπο ο ΝΟΠ (αήττητος) και η ΝΕΠ μετά και την ολοκλήρωση των αγώνων της γ΄ φάσης που φιλοξενήθηκαν το περασμένο τριήμερο στο κολυμβητήριο «Α. Πεπανός». Αναλυτικά τα αποτελέσματα για «δαίμονες» και «δελφίνια»:
– Ηλιούπολη-ΝΕΠ 8-10.
– ΝΟΠ-Γλυφάδα 19-15.
– ΟΥΚ Βόλου-ΝΟΠ 5-20.
– ΝΕΠ-Γλυφάδα 9-5.
– ΟΥΚ Βόλου-ΝΕΠ 4-14.
– ΝΟΠ-Ηλιούπολη 16-7.
– ΝΕΠ-ΝΟΠ 7-17.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News