Προσφορά αγάπης του Ομίλου Inner Wheel Πατρών Βορρά-Ρίου
Τα έσοδα του καθιερωμένου «γεύματος αγάπης» από τον Ομιλο Inner Wheel Πατρών Βορρά-Ρίου, διατέθηκαν στο Κέντρο Εθελοντών Δοτών Μυελού των Οστών του ΠΓΝΠ «Χάρισε ζωή».
![Προσφορά αγάπης του Ομίλου Inner Wheel Πατρών Βορρά-Ρίου Inner](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2023/06/inner-wheel-patras-873x432.jpg)
Τα έσοδα του καθιερωμένου «γεύματος αγάπης» από τον Ομιλο Inner Wheel Πατρών Βορρά-Ρίου στις 8 Απριλίου «Σάββατο του Λαζάρου», διατέθηκαν στο Κέντρο Εθελοντών Δοτών Μυελού των Οστών του ΠΓΝΠ «Χάρισε ζωή».
Η επιταγή των 1.000 ευρώ παραδόθηκε προσφάτως στους υπεύθυνους της δομής.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News