Στον Ολυμπιακό ο Λούντζης, έκλεισε απόψε το «ντιλ»
![Στον Ολυμπιακό ο Λούντζης, έκλεισε απόψε το «ντιλ»](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/%CE%9F%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%9B%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CF%84%CE%B6%CE%B7%CF%82-860x432.jpg)
Αυτό που κυκλοφορούσε το τελευταίο διάστημα στα μπασκετικά στέκια της Πάτρας (και όχι μόνο) είναι πλέον πραγματικότητα. Ο Μιχάλης Λούντζης κάνει χρήση του «μπάι άουτ» στο συμβόλαιό του και θα συνεχίσει την καριέρα του στον Ολυμπιακό. Η συμφωνία επικυρώθηκε πριν από μερικά λεπτά, οπότε ο Προμηθέας αναζητεί ήδη τον διάδοχό του.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News