Βαριά ήττα για τις Γυναίκες του Προμηθέα
Η γυναικεία ομάδα μπάσκετ του Προμήθεα υποκλίθηκε στην αγωνιστική ανωτερότητα της Δάφνης Αγίου Δημητρίου, με αποτέλεσμα να γνωρίσει βαριά εκτός έδρας ήττα.
![Βαριά ήττα για τις Γυναίκες του Προμηθέα Προμηθέα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/03/306163281-510151154449186-2328181862768176646-n-873x432.jpg)
Μια μεγάλη σε έκταση ήττα γνώρισε η γυναικεία ομάδα μπάσκετ του Προμηθέα στο σημερινό παιχνίδι με την ισχυρή Δάφνη Αγίου Δημητρίου εκτός έδρας, με το τελικό σκορ (99-21) να μιλάει από μόνο του.
Διαιτητές: Χαϊνά-Καλαβρός. Τα 10λεπτα: 22-4, 42-11 (ημ.), 67-17, 99-21.
ΔΑΦΝΗ (Μπουμπούς): Χ. Κατσαμούρη 15, Ψωμά 7 (1), Μ. Κατσαμούρη 16, Κούζουντζιτς 12 (1), Μαγγίνα 17 (1), Παγώνη 21 (5), Πατέρα 2, Πανούση 5 (1), Τερσκεσίδου 2, Παπαποστόλου 2.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ (Νάκης): Ολυμπίου 6, Κολόκα 3, Παυλάκη 2, Ευσταθίου 8, Παπαδοπούλου, Φραγγέα 2, Αρμένη, Χατζηνικολάου, Μιχέλη, Σπανάκη, Δημοπούλου.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News