Ξεκίνημα με νίκη για Νηρέα
Με ιδανικό τρόπο έγινε το ξεκίνημα του Νηρέα στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Ανδρών του πόλο, καθώς η πατρινή ομάδα επικράτησε επί της Πρέβεζας.
![Ξεκίνημα με νίκη για Νηρέα Νηρέα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/08/tjfyhbrvxd5697e56126f3d-873x432.jpg)
Με το δεξί μπήκε ο Νηρέας στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής Ανδρών του πόλο, καθώς επικράτησε στον προκριματικό Ομιλο της Πάτρας με σκορ 13-3 επί του ΝΟ Πρέβεζας. Τα 8λεπτα: 3-0, 2-2, 3-1, 5-0. Τα γκολ του Νηρέα πέτυχαν οι Χρυσανθακόπουλος 1, Καραμπουλας 3, Ζερνιώτης 1, Μεντζίνης 4, Γιαννόπουλος 2, Δελαπόρτας 2.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News