ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων

Ερασιτεχνικό: Οι διαιτητές των αγώνων



Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 17ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας, Δόξα Παραλίας - Πανμοβριακός. Οι διαιτητές στα ματς του σαββατοκύριακου:


Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Ατρόμητος - Πάτρα 2005, Πετρόπουλος.
Γηπ. Παραλίας, 3 μ.μ.: Δόξα Παραλίας - Πανμοβριακός, Χρονάς.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Αχαιός, Ρουμπάνης.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3 μ.μ.: Πήγασος - Αναγέννηση Πατρών, Παπαδόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Αετός Πατρών - ΑΠΣ Πάτραι, Καδδάς.
Γηπ. Ακράτας, 3 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Παναιγιάλειος, εκτός ΕΠΣ Αχαΐας.
Γηπ. Προαστείου, 4.30 μ.μ.: Νίκη - ΑΠΟ Αρόη, Μέρμηγκας.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Δίας - Λιμνοχώρι, Σαφαρίκας.
Δημ. Κ. Αχαΐας, 3 μ.μ.: Αχαϊκή - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Αθανασόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: Ηρακλής Πατρών - Καλάβρυτα, Οικονόμου.
Δημ. Αιγίου, 3 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου - Κεραυνός, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Αρης Πατρών - Δαβουρλής, Καλύβας.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Λέων, Σαμαρτζής.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3 μ.μ.: Πολύτεκνος - Παναχαϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3 μ.μ.: Καμίνια - Δάφνη, Ταξιάρχης.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων - Περιβόλα, Παναγιωτακόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Αργυρά, Πράνταλος.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών - Αετός Ρίου, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 5.30 μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδας - Ανω Καστρίτσι, Αθανασόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12 μ.: Καλλιθέα - Φαραϊκός, Ιωαννίδης.
Γηπ. Πετρωτού, 12 μ.: Αχαϊκός - Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3 μ.μ.: Σταροχώρι - Πετεινοί, Χρονάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3 μ.μ.: Αστραπή - Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Αβυθος, Ταξιάρχης.
Γηπ. Καμαρών, 3 μ.μ.: Φοίνικας/Ζήρια - Πανιώνιος/Αχιλλέας, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Προαστείου, 3 μ.μ.: ΑΕ Δρεπάνου - Ολυμπιακός Πατρών, Τηλιγάδας.
Γηπ. Αγυιάς, 3 μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας - Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πάτρας - Απόλλων Συνοικισμού, Καραβασίλης.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/1
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ροδιάς, 3 μ.μ.: ΑΕ Αιγίου - ΑΕ Αρόης, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Σπάρτακος - Πυρσός, Γαλάνης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/1
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 10 π.μ.: Ρωμανός - Αστέρας Λεοντίου, Αρκουμάνης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Ροΐτικα - Δόξα Πατρών, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12 μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Πείρος, Παλαιολόγος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 1.15 μ.μ.: Γαλήνη - Κρίνος, Παπαχρήστος.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3 μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Αγγελόπουλος.
Γηπ. Μετοχίου, 3 μ.μ.: Μετόχι - Ωλενιακός, Ρουμπάνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 12 μ.: Φλόγα Κ. Καστριτσίου - Παναχαϊκή, Μπακόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3 μ.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Προοδευτική, Σαμαρτζής.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 3 μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων - Αυτόνομη, Βαρνακιώτης.







Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 16:30]  Το ντέρμπι ο Ερυθρός Αστέρας, 3-2...
[χθες 16:21]  Δεν χάνει ποτέ ο Χάρης Γρηγορίου!
[χθες 16:16]  O Αλέξανδρος Παπανδρεόπουλος...
[χθες 09:14]  Θεωρεί «τελειωμένη» την επιστροφή...
[χθες 22:56]  «Υποδοχή» με αποδοκιμασίες σε...
[χθες 18:55]  Μέλο Περέιρα κατά Αλέξη Κούγια!
[χθες 17:59]  Γιατί σταματάει εκπομπές ο Γιώργος...
[χθες 17:57]  Β. Λιόλιος: «Δεσμεύομαι για έναν...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [03:59:57]