ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 24/1 έως και 29/1

Το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από 24/1 έως και 29/1



Γνωστό έγινε το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ-Η από σήμερα Παρασκευή 24/1 μέχρι και την Τετάρτη 29/1. Αναλυτικά όλοι οι αγώνες έχουν, ανά κατηγορία, ως εξής (σε παρένθεση οι διαιτητές):
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/1
ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 9.30μ.μ.: Γλαύκος-Προμηθέας 2014 (Λάζ. Πλέγας και Ζαφ. Πλέγας)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25/1
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 1μ.μ.: ΕΦΑ Αιγίου-Κεφαλονιά (Κωνσταντινίδου και Παρίσης). Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Φοίνικας Αγυιάς (Κωνσταντινίδου και Παρίσης). Κλειστό γυμναστήριο Αντιρρίου, 8μ.μ.: Φαέθων Γέφυρα Αντιρρίου-Ιωνικός (Κωστής και Θεοδοσόπουλος).
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: «Τόφαλος», 8μ.μ.: Σοπωτό-Ποσειδώνας Παραλίας (Αδαμόπουλος και Κατσέλη). Κλειστό γυμναστήριο Γλαύκου, 7μ.μ.: Νέοι Γλαύκου-Αγιος Δημήτριος (Αθανασόπουλος και Κουρλέσης). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 9μ.μ.: Αχαϊκός-Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου (Καμήτσος και Σφέικου).
Α΄ ΕΦΗΒΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 4μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-ΑΕ Αγυιάς (Λάμπος και Συνοδινός). Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 11.30π.μ.: Κεφαλονιά-Παναχαϊκή (Παπαδόπουλος και Παπαχρυσανθακόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 5.15μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Παναχαϊκός (Τσακιράκη και Τσουρή). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9μ.μ.: Απόλλων-Προμηθέας (Κανελλόπουλος και Κουλουμπαρίτσης).
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 12.45μ.μ.: ΓΕ Σκιλλούντος-Ηρακλής Πύργου (Λάμπος και Συνοδινός). Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 2.15μ.μ.: Πύργος ΄99-Τιτάνες Πύργου (Λάμπος και Συνοδινός). Κλειστό γυμναστήριο Καμαρών, 3μ.μ.: Ηφαιστος/Αχιλλέας-Προμηθέας 2014 Ζ΄ (Παρίσης και Κουτσαντώνης). Κλειστό γυμναστήριο Καμαρών, 4.15μ.μ.: Φιλαθλητική Λέσχη Αιγίου-Προμηθέας 2014 Η΄ (Παρίσης και Κουτσαντώνης). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 7.30μ.μ.: Παναχαϊκή-Προμηθέας 2014 Δ΄ (Κατσίρης και Μαυροειδής). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 6μ.μ.: ΕΑΠ-ABC/Προοδευτική (Μπολάνο και Μουστρης). Κλειστό γυμναστήριο ΕΑΠ, 7.15μ.μ.: ΕΑΠ Β΄-Εσπερος ΑΟΠΑ Β΄ (Μπολάνο και Μουστρής). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 2.45μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Γλαύκος (Σκούτας και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 4μ.μ.: Αστέρια Αχαϊας-Αίολος Αγυιάς Β΄ (Σκούτας και Χριστοπούλου). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 2μ.μ.: Αιγέας Γαστούνης Β΄-ΑΓΕ Ζακύνθου (Αποστολόπουλος και Αρβανίτης). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 3.15μ.μ.: Ανδραβίδα-Κόροιβος Αμαλιάδας (Αποστολόπουλος και Αρβανίτης). Κλειστό γυμναστήριο Γαστούνης, 4.30μ.μ.: Αιγέας Γαστούνης-Υπερίων Αμαλιάδας (Αποστολόπουλος και Αρβανίτης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 1.30μ.μ.: Ακαδημία Κεφαλονιάς-Προμηθέας 2014 Ε΄ (Λάζ. Πλέγας και Λιαρομμάτης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 6μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Προμηθέας 2014 ΣΤ΄ (Λάζ. Πλέγας και Λιαρομμάτης).
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 6μ.μ.: ΓΕΠ/Ιφιτος-ΑΓΕ Ζακύνθου (Λάμπος και Συνοδινός). Κλειστό γυμναστήριο Αργοστολίου, 1.30μ.μ.: Κεφαλονιά-Γλαύκος (Παπαδόπουλος και Παπαχρυσανθακόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 7μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Παναχαϊκή (Καμήτσος και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 3.30μ.μ.: Προμηθέας 2014-ΕΑ Παραλίας (Λάζ. Πλέγας και Λιαρομμάτης).
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 3.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Αίολος Αγυιάς (Τσακιράκη και Τσουρή).
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/1
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Ζακύνθου, 12.30μ.μ.: ΑΓΕ Ζακύνθου-Προμηθέας 2014 (Λαμπίρης, Αδαμόπουλος και Κατσέλη).
Β΄ ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 6μ.μ.: Ηλιδα-Ηρακλής Πύργου (Λιόνας και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 8μ.μ.: Υπερίων Αμαλιάδας-ΓΕΠ/Ιφιτος (Λιόνας και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 7.30μ.μ.: Πυρσός-ΑΕ Προαστείου (Ελ Ανύ και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 2μ.μ.: Ροϊτικα-Κεφαλληνιακός (Βλάχος και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Κάτω Αχαϊας, 7.30μ.μ.: Α.Ο. Δύμης ΄07-Διαγόρας Βραχνεϊκων (Σοφιανόπουλος και Κουρλέσης).
Γ1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 5.45μ.μ.: Κένταυρος-Πύργος ΄99 (Καρακάσης και Σφέικου). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 5μ.μ.: Πετεινοί-Βαρθολομιό (Κυριακού και Τσουρή). «Αέθλειον», 6.30μ.μ.: ΑΕΚ Κάτω Παναγιάς-Ιτιές (Αθανασόπουλος και Τάκης).
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 2μ.μ.: Ηρακλής Πύργου-Αίολος Αγυιάς (Αθανασόπουλος και Τάκης). Κλειστό γυμναστήριο Παναχαϊκής, 8.30μ.μ.: Παναχαϊκή-Υπερίων Αμαλιάδας (Βλάχος και Λάζ. Πλέγας).
Β΄ ΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Πύργου, 4μ.μ.: Τιτάνες Πύργου-Παναχαϊκός (Αθανασόπουλος και Τάκης). Κλειστό γυμναστήριο Ακράτας, 2μ.μ.: Ακράτα-Α.Ο. Δύμης ΄07 (Παρίσης και Κουτσαντώνης).
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 4μ.μ.: Αστέρια Αμαλιάδας-Ηρακλής Πύργου Β΄ (Λιόνας και Φωτόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 3.30μ.μ.: Ροϊτικα-Γλαύκος Γ΄ (Κυριακου και Τσουρή). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 5.30μ.μ.: Απολλωνιάδα-Προμηθέας 2014 Α΄ (Παναγιωτόπουλος και Ζαφ. Πλέγας). Κλειστό προπονητήριο Απόλλωνα, 7μ.μ.: Απολλωνιάδα Β΄-ABC/Προοδευτική Β΄ (Παναγιωτόπουλος και Ζαφ. Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 3μ.μ.: ΕΑ Παραλίας-Αίολος Αγυιάς Γ΄ (Παπαχρυσανθακόπουλος και Ναστούλης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 1.30μ.μ.: Προμηθέας 2014 Β΄-Εσπερος ΑΟΠΑ (Μαυροειδής και Κατσίρης). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 3μ.μ.: Προμηθέας 2014 Γ΄-Γλαύκος Β΄ (Μαυροειδής και Κατσίρης).
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/1
Α1 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αμαλιάδας, 8.30μ.μ.: Σφήκα Αμαλιάδας-ΕΑΠ (Παναγιώτου, Καρακάσης και Κανελλόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αιγίου, 8.30μ.μ.: Ηφαιστος/Αχιλλέας-Κεραυνός Αιγίου (Καμήτσος, Μαρινάκης και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.30μ.μ.: Εσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιάδα (Καρπάνος, Ελ Ανύ και Λιόνας). Κλειστό γυμναστήριο Απόλλωνα, 9μ.μ.: Απολλωνιάδα-Αραχωβίτικα/Ακταίο (Λογοθέτης, Αθανασόπουλος και Παπαδόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: Αίολος Αγυιάς-Ολυμπιονίκης (Σοφιανόπουλος, Τσακιράκη και Βλάχος). Κλειστό γυμναστήριο Προμηθέα, 9μ.μ.: Παναχαϊκός-Γαλήνη (Τσακαλογιάννης, Μακρόπουλος και Κουλουμπαρίτσης).
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Γήπεδο Καράτουλας, 6μ.μ.: Πανωλενειακός-Νίκη Προαστείου (Καρακάσης και Κανελλόπουλος).
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/1
Α2 ΕΣΚΑ-Η: Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 6.30μ.μ.: Προφήτης Ηλίας/ΠΑΟΚ-Κρόνος (Καμήτσος και Λάζ. Πλέγας). Κλειστό γυμναστήριο Αλεξιώτισσας, 8.15μ.μ.: Σκαγιοπούλειο-ΕΑ Παραλίας (Κυριακου και Αθανασόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 7μ.μ.: Ροϊτικα-Πήγασος Μπεγουλακίου (Ελ Ανύ και Κωστής). Κλειστό γυμναστήριο Ροϊτίκων, 9μ.μ.: Κρήνη ΄97-Αιγέας Γαστούνης (Κανελλόπουλος και Θεοδοσόπουλος). Κλειστό γυμναστήριο Αίολου Αγυιάς, 8.30μ.μ.: ΑΕ Αγυιάς-Ανδραβίδα (Σοφιανόπουλος και Αδαμόπουλος).




Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[18:07]  Ελλάδα-Βουλγαρία live από το pelop.gr
[18:06]  Με ποια «φίδια» συμβιώνει ο Μ. Γιατράς;
[18:03]  Η Ακαδημία των Σπορ έτοιμη για Κυψέλη
[17:57]  Μ' αυτούς κατεβαίνει η εθνική στο...
[17:55]  Η 12άδα της Ελλάδας για το παιχνίδι στο...
[17:45]  H ανάρτηση και το μήνυμα του Μάκη...
[17:38]  Λεωνίδας Γεράνιος και Σάββας Ιορδανίδης
[14:19]  Ο Αίολος Αγυιάς στους Χειμερινούς...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [19:57:09]