ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου

Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο: Οι διαιτητές του σαββατοκύριακου



Ο Νίκος Χρονάς ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της 21ης αγωνιστικής της Α' Κατηγορίας ανάμεσα στην Αναγέννηση και τη Δόξα Παραλίας. Οι διαιτητές στα ματς του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2 (3.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Αναγέννηση - Δόξα Παραλίας, Χρονάς.
Γηπ. Λιμνοχωρίου, 3.30 μ.μ.: Λιμνοχώρι - Ατρόμητος, Ανδριανός.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 3.30 μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας - Πήγασος, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Αστέρας Τσουκαλεΐκων - Αχαιός, Πετρόπουλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Πανμοβριακός, Ρουμπάνης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 3.30 μ.μ.: Δαβουρλής - Καλάβρυτα, Σαφαρίκας.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: ΑΠΣ Πάτραι - Ηρακλής Πατρών, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Κεραυνός - Αρης, Οικονόμου.
Γηπ. Ακράτας, 3.30 μ.μ.: Αιγείρα/Ακράτα - Αετός Πατρών, Καδδάς.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Δίας - Αχαϊκή, Καλύβας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3.30 μ.μ.: ΑΠΟ Αρόη - Παναιγιάλειος, Ταξιάρχης.
Δημοτικό Αιγίου, 3.30 μ.μ.: Θύελλα Αιγίου - Νίκη, Φωκάς.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 3.30 μ.μ.: Περιβόλα - Λέων, Ντάβλα.
Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Πολύτεκνος - Δόξα Νιφορεΐκων, Καλύβας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 6 μ.μ.: Αργυρά - Αετός Ρίου, Πράνταλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 11 π.μ.: Καμίνια - Σταροχώρι, Αθανασόπουλος.
Γηπ. Πετρωτού, 12.30 μ.: Καλλιθέα - Αστραπή, Σπυρόπουλος.
Γηπ. Λάππα, 3.30 μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα - Πετεινοί, Μπλίκας.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Δάφνη - Αστέρας Μιντιλογλίου, Μπακόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Παναχαϊκός, Πράνταλος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: Αχαϊκός - Ικαρος Πετρωτού, Ιωαννίδης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10 π.μ.: Ολυμπιακός Πατρών - Ανω Καστρίτσι, Καραβασίλης.
Γηπ. Αγυιάς, 3.30 μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Φλόγα Ροδιάς - Ζαβλάνι/Αίας, Ρουμπάνης.
Γηπ. Καμαρών, 3.30 μ.μ.: Φοίνικας/Ζήρια - Αχιλλέας Καμαρών, Μέρμηγκας.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθοπύργου - Απόλλων Εγλυκάδας, Χρονάς.
Γηπ. Δημητρόπουλου, 4 μ.μ.: Αβυθος - Απόλλων Συνοικισμού, Οικονόμου.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 6 μ.μ.: ΠΑΟΚ Πάτρας - ΑΕ Δρεπάνου, Τηλιγάδας.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Ροΐτικα - Ρωμανός, Κονιδάρης.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Αγυιάς, 6 μ.μ.: Σπάρτακος - ΑΕΚ Πατρών, Γαλάνης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12 μ.: Αστέρας Λεοντίου - Ωλενιακός, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 12.30 μ.: Νεάπολη - Μετόχι, Γκαβός.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30 μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Γαλήνη, Σαμαρτζής.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 2.30 μ.μ.: Πείρος - Δόξα Πατρών, Παπαχρήστος.
Γηπ. Ριόλου, 3.30 μ.μ.: Κρίνος - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Χαμουζάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 10 π.μ.: ΑΕ Αρόης - Παναχαϊκή 2014, Αρκουμάνης.
Γηπ. Αγυιάς, 12.15 μ.: Ατλας - ΑΕ Αιγίου, Παλαιολόγος.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12.30 μ.: Προοδευτική - Αυτόνομη, Καμζόλας.
Γηπ. Καλαβρύτων, 3.30 μ.μ.: Σκεπαστό - Κεραυνός Σελιανιτίκων, Γαλανόπουλος.





Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[11:58]  Ερασιτεχνικό: Το σημερινό πρόγραμμα των...
[11:56]  Ερασιτεχνικό: Μεγάλες μάχες με το...
[10:41]  Αιγιάλεια: Ανακαινίστηκε το Δημοτικό...
[09:40]  Παταβούκας: «Οι εποχές αλλάζουν,...
[χθες 17:32]  Επίσημα στην Παναχαϊκή ο Μάουρο...
[χθες 16:30]  LIVE η πρεμιέρα της Α' Κατηγορίας
[χθες 11:30]  Για μία θέση στον τελικό ο...
[χθες 11:30]  Ερασιτεχνικό: Πρεμιέρα σε ειδικές...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [12:59:40]