Και ο Τσιγκρής «μπράβο» στον Προμηθέα
Και ο Αχαιός βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Αγγελος Τσιγκρής συνεχάρη τους Παίδες του Προμηθέα για την κατάκτηση του αντίστοιχου Πανελληνίου πρωταθλήματος.
![Και ο Τσιγκρής «μπράβο» στον Προμηθέα Τσιγκρής](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/thumbnail-591x432.jpg)
Ο βουλευτής Αχαΐας της Νέας Δημοκρατίας, δικηγόρος και καθηγητής της Εγκληματολογίας, Αγγελος Τσιγκρής, με αφορμή την κατάκτηση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Παίδων από τον Προμηθέα Πατρών, έκανε την ακόλουθη δήλωση: «Συγχαρητήρια στον Προμηθέα Πατρών για την κατάκτηση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Παίδων. Η Αχαΐα είναι υπερήφανη για εσάς!».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News