Ο Κεραυνός έδειξε το κοινωνικό του πρόσωπο ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ
Η ομάδα σε συνεργασία με το ΠΓΝΠ πραγματοποίησε το απόγευμα της Τετάρτης (29/9) εθελοντική αιμοδοσία στο γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος»
![Ο Κεραυνός έδειξε το κοινωνικό του πρόσωπο ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Κεραυνός](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/243953088_174235158188056_3693031229233928471_n-873x432.jpg)
Για μια ομάδα φορά ο Κεραυνός Αγίου Βασιλείου έδειξε το κοινωνικό του πρόσωπο. Η ομάδα σε συνεργασία με το ΠΓΝΠ πραγματοποίησε το απόγευμα της Τετάρτης (29/9) εθελοντική αιμοδοσία στο γήπεδο «Θ. Χρυσανθόπουλος» με τη συμμετοχή αρκετών μελών του συλλόγου, που έσπευσαν να ανταποκριθούν στο κάλεσμα.
«Ηταν μία αυτονόητη πράξη από την πλευρά μας, καθώς ο ρόλος του Κεραυνού είναι να βοηθά όπου μπορεί και να στηρίζει όλους όσοι έχουν ανάγκη ειδικά μία τέτοια περίοδο», αναφέρει μεταξύ άλλων η ανακοίνωση.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News