Πάτρα: «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ», pelop.gr, Data, Synedra έκοψαν από κοινού την πίτα τους – ΦΩΤΟ
Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν και μέλη των οικογενειών των εργαζομένων, ενώ μετά την κοπή της βασιλόπιτας, τα δώρα στους 4 τυχερούς και την ανταλλαγή ευχών, ακολούθησαν παιχνίδια bowling!
![Πάτρα: «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ», pelop.gr, Data, Synedra έκοψαν από κοινού την πίτα τους - ΦΩΤΟ Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/01/pita-peloponnisos6-870x432.jpg)
Οι εργαζόμενοι της Εφημερίδας «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ», του ειδησεογραφικού πόρταλ «pelop.gr», των Εταιρειών «Data Consultans» και «Synedra», έκοψαν από κοινού, την Πρωτοχρονιάτικη πίτα τους.
Ο κ. Θεόδωρος Λουλούδης, ευχήθηκε υγεία στους εργαζόμενους και μίλησε για χρονιά ανάπτυξης.
Παραβρέθηκαν και μέλη των οικογενειών των εργαζομένων, ενώ μετά την κοπή της βασιλόπιτας, τα δώρα στους 4 τυχερούς και την ανταλλαγή ευχών, ακολούθησαν παιχνίδια bowling!
Στην εκδήλωση, τηρήθηκαν αυστηρά τα υγειονομικά πρωτόκολλα για τον covid-19.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News