ΜΙΚΡΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ VIDEO

Ενημέρωση απο την Εφημερίδα «ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ»


Η κλήρωση της Α1 ΕΣΚΑ-Η

Η κλήρωση της Α1 ΕΣΚΑ-Η



Την Κυριακή 6 Οκτωβρίου θα ξεκινήσει το φετινό πρωτάθλημα της Α1 ΕΣΚΑ-Η με την σχετική κλήρωση να πραγματοποιείται πριν από λίγο στο Ιδρυμα Δημητρίου και Λιλής Σταυροπούλου στον Καστελλόκαμπο. Το «κυρίως πιάτο» κάθε αγωνιστικής θα διεξάγεται τις Δευτέρες, ενώ, ως είθισται, τα παιχνίδια της ΑΓΕ Ζακύνθου θα πραγματοποιούνται Σαββατο ή Κυριακή. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του α΄ γύρου διαμορφώνεται ως εξής:
1η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Προμηθέας 2014
Ολυμπιάδα-ΑΓΕΖ
Κεραυνός-Αίολος
Αίαντας-Εσπερος ΑΟΠΑ
ΕΑΠ-Ηφαιστος/Αχ.
Γαλήνη-Απολλωνιάδα
Παναχαϊκός-Σφήκα
2η Αγωνιστική
Σφήκα-Γαλήνη
Απολλωνιάδα-ΕΑΠ
Ηφαιστος/Αχ.-Αίαντας
Εσπερος ΑΟΠΑ-Κεραυνός
Αίολος-Ολυμπιάδα
ΑΓΕΖ-Ολυμπιονίκης
Προμηθέας 2014-Παναχαϊκός
3η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Αίολος
Ολυμπιάδα-Εσπερος ΑΟΠΑ
Κεραυνός-Ηφαιστος/Αχ.
Αίαντας-Απολλωνιάδα
ΕΑΠ-Σφήκα
Γαλήνη-Παναχαϊκός
Προμηθέας 2014-ΑΓΕΖ
4η Αγωνιστική
Γαλήνη-Προμηθέας 2014
Παναχαϊκός-ΕΑΠ
Σφήκα-Αίαντας
Απολλωνιάδα-Κεραυνός
Ηφαιστος/Αχ.-Ολυμπιάδα
Εσπερος ΑΟΠΑ-Ολυμπιονίκης
Αίολος-ΑΓΕΖ
5η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Ηφαιστος/Αχ.
Ολυμπιάδα-Απολλωνιάδα
Κεραυνός-Σφήκα
Αίαντας-Παναχαϊκός
ΕΑΠ-Γαλήνη
ΑΓΕΖ-Εσπερος ΑΟΠΑ
Προμηθέας 2014-Αίολος
6η Αγωνιστική
ΕΑΠ-Προμηθέας 2014
Γαλήνη-Αίαντας
Παναχαϊκός-Κεραυνός
Σφήκα-Ολυμπιάδα
Απολλωνιάδα-Ολυμπιονίκης
Ηφαιστος/Αχ.-ΑΓΕΖ
Εσπερος ΑΟΠΑ-Αίολος
7η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Σφήκα
Ολυμπιάδα-Παναχαϊκός
Κεραυνός-Γαλήνη
Αίαντας-ΕΑΠ
Αίολος-Ηφαιστος/Αχ.
ΑΓΕΖ-Απολλωνιάδα
Προμηθέας 2014-Εσπερος ΑΟΠΑ
8η Αγωνιστική
Αίαντας-Προμηθέας 2014
ΕΑΠ-Κεραυνός
Γαλήνη-Ολυμπιάδα
Παναχαϊκός-Ολυμπιονίκης
Σφήκα-ΑΓΕΖ
Απολλωνιάδα-Αίολος
Ηφαιστος/Αχ.-Εσπερος ΑΟΠΑ
9η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Γαλήνη
Ολυμπιάδα-ΕΑΠ
Κεραυνός-Αίαντας
Εσπερος ΑΟΠΑ-Απολλωνιάδα
Αίολος-Σφήκα
ΑΓΕΖ-Παναχαϊκός
Προμηθέας 2014-Ηφαιστος/Αχ.
10η Αγωνιστική
Κεραυνός-Προμηθέας 2014
Αίαντας-Ολυμπιάδα
ΕΑΠ-Ολυμπιονίκης
Γαλήνη-ΑΓΕΖ
Παναχαϊκός-Αίολος
Σφήκα-Εσπερος ΑΟΠΑ
Απολλωνιάδα-Ηφαιστος/Αχ.
11η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Αίαντας
Ολυμπιάδα-Κεραυνός
Ηφαιστος/Αχ.-Σφήκα
Εσπερος ΑΟΠΑ-Παναχαϊκός
Αίολος-Γαλήνη
ΑΓΕΖ-ΕΑΠ
Προμηθέας 2014-Απολλωνιάδα
12η Αγωνιστική
Ολυμπιάδα-Προμηθέας 2014
Κεραυνός-Ολυμπιονίκης
Αίαντας-ΑΓΕΖ
ΕΑΠ-Αίολος
Γαλήνη-Εσπερος ΑΟΠΑ
Παναχαϊκός-Ηφαιστος/Αχ.
Σφήκα-Απολλωνιάδα
13η Αγωνιστική
Ολυμπιονίκης-Ολυμπιάδα
Απολλωνιάδα-Παναχαϊκός
Ηφαιστος/Αχ.-Γαλήνη
Εσπερος ΑΟΠΑ-ΕΑΠ
Αίολος-Αίαντας
ΑΓΕΖ-Κεραυνός
Προμηθέας 2014-Σφήκα
* Οι αγώνες του β΄ γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
ΚΩΣΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ



Αποστολή με E-mail Εκτύπωση







Πρόσφατα
[χθες 21:18]  Τα αποτελέσματα και τα γκολ της Β'...
[χθες 15:46]  Γ' ΕΘΝΙΚΗ - Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LIVE
[χθες 11:00]  Σπύρος Βουλγαράκης: Ένας μεγάλος...
[χθες 20:54]  Ο Απόλλων βγαλμένος από τα παλιά,...
[χθες 20:53]  Ηττα της Ολυμπιάδας 3-0 σετ, νίκη...
[χθες 18:11]  Στο φιλικό για τον...
[χθες 15:55]  Α’ B' Κατηγορία (6η αγωνιστική)...
[χθες 15:42]  Αγραβάνης και Μπαμπ λύτρωσαν τον...








Πελοπόννησος
 
 





Τελευταία [05:37:29]