Γέμισε σκάουτερς το Παμπελοποννησιακό στάδιο!
Στο γήπεδο βρέθηκαν για λογαριασμό του ΠΑΟΚ οι Γιώργος Κωστίκος και Κώστας Μαλιούφας
![Γέμισε σκάουτερς το Παμπελοποννησιακό στάδιο! στάδιο](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/11/256395832_563201424975602_2918267952398679675_n-e1636993622952-720x432.jpg)
Γέμισε σκάουτερς απ’ όλη την Ελλάδα, αλλά και από πολλές ομάδες της Ευρώπης το Παμπελοποννησιακό στάδιο, προκειμένου να παρακολουθήσουν το παιχνίδι των εθνικών U-19 Γερμανίας και Ρωσίας.
Ανάμεσα τους, άνθρωπος της ιταλικής Σασουόλο, ο οποίος παρακολούθησε το παιχνίδι μαζί με τον μάνατζερ του Γιώργου Κυριακόπουλου (που αγωνίζεται στην ιταλική ομάδα), Αντώνη Αποστολόπουλο, ο οποίος κατάγεται από την Πάτρα.
Η είδηση όμως είναι άλλη. Στο γήπεδο βρέθηκαν για λογαριασμό του ΠΑΟΚ οι Γιώργος Κωστίκος και Κώστας Μαλιούφας, με τις πληροφορίες να αναφέρουν ότι η προσοχή τους ήταν στραμμένη σε δύο νεαρούς Ρώσους κατόπιν εντολής του Ιβάν Σαββίδη!
Επίσης, ο Γρηγόρης Γεωργάτος ήταν παρών στο προχθεσινό παιχνίδι της Εθνικής U-19 στη Ναύπακτο με τα Νησιά Φερόε με την ιδιότητα του συντονιστή στρατηγικού πλάνου ανάπτυξης Εθνικών Ομάδων.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News