Πάτρα: Συνάντηση του Κώστα Πελετίδη με τον πρόεδρο της Ποντιακής Ομοσπονδίας Ελλάδας
Τι συζητήθηκε κατά τη διάρκεια της συνάντησης.
![Πάτρα: Συνάντηση του Κώστα Πελετίδη με τον πρόεδρο της Ποντιακής Ομοσπονδίας Ελλάδας Πάτρα](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/01/dimarxos-pontioi-873x432.jpg)
Με τον Δήμαρχο Πατρέων, Κώστα Πελετίδη συναντήθηκε σήμερα το πρωί στο Δημαρχείο, ο Πρόεδρος της Ποντιακής Ομοσπονδίας Ελλάδας, Γιώργος Βαρυθυμιάδης και συνεργάτες του.
Πρόκειται για μια συνάντηση εργασίας, η οποία έγινε σε θερμό κλίμα, στην διάρκεια της οποίας συζητήθηκε το ενδεχόμενο μιας μελλοντικής συνεργασίας της Ομοσπονδίας με τον Δήμο.
Στην συνάντηση συμμετείχαν ο Αντιδήμαρχος Πολιτιστικού, Αποστόλης Αγγελής και ο Υπεύθυνος του Χορευτικού Τμήματος του Δήμου και δημοτικός σύμβουλος, Χρήστος Γιαννόπουλος.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News