Ο Παναιγιάλειος έμεινε όρθιος στο Λουτράκι

Παναιγιάλειος

Αήττητος για 4ο σερί παιχνίδι έμεινε ο νεανικός Παναιγιάλειος ο οποίος ήρθε ισόπαλος 0-0 εκτός έδρας με το Λουτράκι για την 4η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής και με τον βαθμό που πήρε παραμένει ψηλά στην βαθμολογία.

H ομάδα του Αιγίου ήταν καλύτερη στο α΄ ημίχρονο και  είχε λίγες φάσεις για να βάλει γκολ και να πάρει τη νίκη, ωστόσο  το Λουτράκι στο δευτερο ημίχρονο ισορρόπησε τον αγώνα με αποτέλεσμα να έρθει ισοπαλία.

ΠAΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ: (Γαλτσίδης) Αντωνόπουλος, Σταθόπουλος, Αρβανίτης, Λιάκος (Κατσαϊτης), Ρίζος, Ορτέντζιος, Ντούκας (Λιάτος), Μπούμπας (Σταυρόπουλος), Σάλλα, Συρμής (46′ Mendes), Ferreira(Αθανασόπουλος)

• Στο γήπεδο του Λουτρακίου βρέθηκαν και αρκετοί φίλοι του Παναιγιαλείου που στήριξαν την ομάδα τους.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αστέρας Σταυρού–ΑΕΡ Αφάντου 2-2 (16′ Μόσχος, 61′ Τσόφλιος / 24′ Μπρούνο, 49′ Δωματάς)

ΑΟ Λουτράκι–Παναιγιάλειος 0-0

Απόλλων Ευπαλίου–ΑΟ Μιλτιάδης 0-1 (21′ Ηλιόπουλος)

Αμαρυνθιακός–Πανναυπλιακός 1-0 (43′ Χατζηστάμου)

ΑΕ Μαλεσίνας-ΑΟ Νέας Αρτάκης 1-1 (93′ / 83′ Μεγάλος)

Αιγέας Πλωμαρίου-Πανγυθεατικός 3-0 (16′ Ψάνης, 44′ Μάγκας, 85′ Χρυσάφης)

ΑΕ Μυκόνου-ΠΑΣ Κόρινθος 2-1 (49′, 83′ πεν. Μουρίκι / 15′ Μίσκου)

ΑΣ Ρόδος-Ελλάς Σύρου 0-2 (35′ Παυλόπουλος, 61′ Ζάχι)