Πρώην προπονητής της Παναχαϊκής στην Εθνική ομάδα!
Ο παλιός προπονητής της Παναχαϊκής επιλέχθηκε να κοουτσάρει το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα
![Πρώην προπονητής της Παναχαϊκής στην Εθνική ομάδα! Παναχαϊκής](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/05/images-2-jpg.webp)
Από τις 23 Απριλίου η εφημερίδα «Πελοπόννησος» είχε προαναγγείλει την παρουσία του Νίκου Παπαδόπουλου στον πάγκο της Εθνικής ομάδας στα φιλικά παιχνίδια με Γερμανία και Μάλτα.
Ο παλιός προπονητής της Παναχαϊκής επιλέχθηκε να κοουτσάρει το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα στα ματς με τη λογική ότι για τον νέο προπονητή θα αποφασίσει η νέα διοίκηση της ΕΠΟ, που θα προκύψει τον Ιούνιο.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News