Η ώρα των Παίδων του Προμηθέα
Η ώρα της Παιδικής ομάδας μπάσκετ του Προμηθέα έφτασε, καθώς ξεκινούν τα παιχνίδια στην Κόρινθο…
![Η ώρα των Παίδων του Προμηθέα ΠΡΙΟΜΗΘΕΑΣ](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/07/pef20_u16_101-873x432.jpg)
Αναπροσαρμογές σημειώθηκαν στο πρόγραμμα των Πανελληνίων ηλικιακών πρωταθλημάτων της ΕΟΚ μετά και τις αποχωρήσεις ομάδων που προέκυψαν το τελευταίο διάστημα λόγω Covid-19. Συγκεκριμένα, στο Παιδικό πρωτάθλημα που αρχίζει σήμερα στην Κόρινθο, οι «Προμηθείς» θα παίξουν με Διων (17/7, 6μ.μ.) και με Εσπερο Λαμία (19/7, 2μ.μ.), ενώ θα έχουν ρεπό αύριο. Παράλληλα, στις Κορασίδες, ο Προμηθέας θα παίξει κατά σειρά με Πρωτέα Σχηματαρίου (20/7, 4μ.μ.) και με Αμιλλα (21/7, 1μ.μ.).
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News