Ποιος απολαμβάνει αυτήν την θέα;
![Ποιος απολαμβάνει αυτήν την θέα;](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/06/202057159_3898637473596902_8434924596315813628_n-e1624355788790-873x432.jpg)
Σε ποιον ανήκουν αυτά τα πόδια που χαλαρώνουν στη Βέργα της Καλαμάτας;
Η απάντηση είναι… στον Ανδρέα Μαραμένο, τον φροντιστή του Προμηθέα, ο οποίος κάθε χρόνο προτιμάει τις ομορφιές της Μεσσηνίας για να γεμίσει τις μπαταρίες του. Αλλωστε, οι διακοπές του είναι πάντα κάθε Ιούνιο ή Ιούλιο, καθώς ο Αύγουστος είναι ο μήνας της προετοιμασίας και της εγκατάστασης των παικτών στην Πάτρα, οπότε ο ίδιος ο «Μάρα» πρέπει να είναι «παρών».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News