Από την ΔΕΥΑΠ ανακοινώνεται ότι «την Πέμπτη 28 Ιανουαρίου, από τις 8:30 π.μ. έως τις 2 μ.μ., λόγω εργασιών συντήρησης δικτύου θα υπάρξει πλημμελής έως και πλήρης διακοπή υδροδότησης στις περιοχές Κεφαλόβρυσο, Σαραβάλι και Μονοδένδρι Κρήνης της Δημοτικής Ενότητας Μεσσάτιδας.
Παρακαλούμε να περιορίζεται η κατανάλωση νερού σε όσο το δυνατόν χαμηλότερα επίπεδα.
Από την Υπηρεσία μας θα καταβληθεί προσπάθεια για μείωση του χρόνου διακοπής υδροδότησης».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News
![whatsapp Pelop](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-jpg.webp)