“Χρυσός” ο Παπασταθόπουλος της Ολυμπιάδας με την Εθνική
!["Χρυσός" ο Παπασταθόπουλος της Ολυμπιάδας με την Εθνική](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2024/07/papastauopoylos-vasilis-2-652x432.avif)
Πατρινό «χρώμα» είχε η σπουδαία επιτυχία της εθνικής ομάδας Παμπαίδων η οποία κατέκτησε αήττητη το Βαλκανικό πρωτάθλημα. Βασικό στέλεχος ήταν ο πασαδόρος της Ολυμπιάδας Βασίλης Παπασταθόπουλος που είναι και γιος του παλιού διαιτητή Κώστα Παπασταθόπουλου. Μάλιστα, ο Βασίλης Παπασταθόπουλος αναδείχτηκε καλύτερος πασαδόρος του τουρνουά.
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News