Ολα έτοιμα για τα τελικά του U18 Rising Stars στην Πάτρα
Η ομάδα U18 του Προμηθέα είναι έτοιμη για την τελική φάση του τουρνουά Rising Stars U18 που θα διοργανωθούν στο τέλος του μήνα στην Πάτρα.
![Ολα έτοιμα για τα τελικά του U18 Rising Stars στην Πάτρα U18](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2022/02/5487967-873x432.jpg)
Το U18 Rising Stars είναι έτοιμο για το μεγάλο ραντεβού. Τα ζευγάρια σχηματίστηκαν και η επόμενη γενιά του ελληνικού μπάσκετ θα βρίσκεται στην Πάτρα 25-27 Φεβρουαρίου.
Τα ζευγάρια είναι έτοιμα στη γραμμή εκκίνησης μετά τις επτά πρώτες αγωνιστικές: ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ, Περιστέρι-Άρης, Προμηθέας Πάτρας-Ολυμπιακός και Παναθηναϊκός-Δούκας. Οι νικητές αυτών των αναμετρήσεων θα αναμετρηθούν στους ημιτελικούς και στις 27 Φεβρουαρίου θα διεξαχθούν οι τελικοί. Όλοι οι αγώνες θα φιλοξενηθούν στο Promitheas Park.
Τα ζευγάρια των προημιτελικών (25/2)
1. ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ
2. Περιστέρι-Άρης
3. Προμηθέας Π.-Ολυμπιακός
4. Παναθηναϊκός-Δούκας
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News