Βετούλας: «Να είμαστε έτοιμοι στην πρεμιέρα»
Έστειλε μήνυμα για το παιχνίδι με τον Ιωνικό, σχολίασε το πρόγραμμα των «μελανόλευκων» στο πρωτάθλημα
![Βετούλας: «Να είμαστε έτοιμοι στην πρεμιέρα» Βετούλας](https://pelop.gr/wp-content/uploads/2021/09/βετ-680x432.jpeg)
«Ο στόχος είναι να είμαστε έτοιμοι στην πρεμιέρα. Ξεκινάμε με παιχνίδι στην έδρα μας απέναντι σε αντίπαλο που είναι στα μέτρα μας και θέλουμε να πάρουμε τη νίκη». Αυτά τόνισε ο Νίκος Βετούλας μιλώντας για το παιχνίδι που θα παίξει ο Απόλλωνας την 1η αγωνιστική της Basket League με τον Ιωνικό στην Πάτρα και πρόσθεσε: «Θα προσπαθήσουμε σε κάθε παιχνίδι να παρουσιαζόμαστε ανταγωνιστικοί γνωρίζοντας ότι το πρωτάθλημα θα έχει αρκετές δυσκολίες, μεγάλη διάρκεια και δεν πρόκειται η σεζόν να κριθεί σε μία ή δύο αγωνιστικές».
Ακολουθήστε μας για όλες τις ειδήσεις στο Bing News και το Google News